Nacházíte se > krbové kachle

Krbové kachle

Je Vám zima? Nevadí u BACHA si s tým poradí !!!

Radi by sme Vám pomohli užívať Váš mobilný dom od nás aj cez dlhé zimné obdobie , a preto si ám dovoľujeme predstaviť našimi zákazníkmi veľmi obľúbený a časom preverený spôsob vykurovania mobilného domu a to pomocou KRBOVÝCH KACHLÍ na tuhé palivá . Skrášli aj spríjemní vzhľad Vášho mobilného domu . Krásne sálavé teplo , s ktorým bude zima len ďalším ročným obdobím , ktoré si budete môcť naplno užívať vo Vašom mobilnom dome od firmy BACH International sro, ktorá sa stala jedným z najväčších predajcov mobilných domov v Českej a Slovenské republike.

Aký je celý postup?

  • Priamo u nás v predajnom centre si môžete vybrať z katalógu nová krbové kachle. Nebránime sa tiež výberu krbových kachlí, ktoré si zákazník obstará sám podľa svojich možností.Všetko ostatné je už len na nás.
  • My sa postaráme o dodávku dvojplášťového komína, ktorý podlieha normám STN. Vyškolení pracovníci sa tiež postarajú o strešný priestup bez narušenia statiky mobilného domu, vrátane tesnosti okolo neho.
  • O samotnú úpravu vrátane montáže krbových kachlí v mobilnom domu sa postarajú naši vyškolení zaměstnanci- väčšinou sa jedná o zdemontovaní niektorých častí súčasného nábytku tak, aby vznikol dostatočný priestor pre nové krbové kachle vrátane požiarnych odstupov podľa predpisov ako uvádzajú výrobcovia.
  • Na zadnej stene za kachlami, prípadne bočných stenách sú nainštalované platne nehorľavého, zdravotne nezávadného materiálu SILCA o hrúbke 30 alebo 40 mm.
Tip z naší nabídky:

Výrobce / typ: Willerby LevenPěkný sezonní mobilní domek se zvýšenými stropy!
Bohuslavice u Zlína


zobrazit celou naši nabídku »